Barbaros Hayrettin Paşa Mah.
1020 Sok. No: 8/A 500 Evler
0212 479 67 04
0535 718 8581
info@fotokopimakinem.com
eyup@fotokopimakinesikirala.com

Akıllı Ofis Çözümlerimiz

 

TecnoCopy Ofis Çözümleri olarak siz değerli müşterilerimize özel “Akıllı Ofis Çözümleri” sunuyoruz, çünkü yapacak daha önemli işleriniz var.

                                  Kiralama Sistemi

Fotokopi makinesi kiralama sisteminde makinenin mülkü tarafımıza ait olup, fotokopi veya yazıcı ofisinize, işyerinize ücretsiz olarak kurularak sizin kullanımınıza tahsis edilir. Kiralayacağınız cihaza veya sarf malzemeye kesinlikle para ödemezsiniz. Yedek parça, toner ve teknik servis tamamen ücretsizdir. Siz sadece aylık olarak çektiğiniz kopyanın ücretini ödersiniz.

Kopyabaşı Sistemi

Kopya başı sistemde cihazın mülkü müşteriye ait olup, sonrasında müşteriyle uygun bir ücret karşılığı kopya başı anlaşılan sistemdir. Bu sistemde müşteri aynı kiralık makine sisteminde olduğu gibi sarf malzeme toner ve işcilik bedeli ödemez yapılan uygun fiyatlı kopyabaşı anlaşma tutarını öder, bu tutar aylık çekim adedi çarpı anlaştığımız kopyabaşı tutar hesaplanarak ortaya çıkan rakamdır.

 

Leasing Sistemi

Satın Alma Opsiyonlu Kiralama Sistemi bu sistem müşteriye uzun vadeli 24-36 aya kadar eşit ve düşük taksitlerle makine sahibi olma imkanı sunar. Müşteri bu sistemde makineye peşin para ödemez leasing vade süresi boyunca müşteriyle tam bakım anlaşması yapılır. Tam bakım anlaşmasında kiralık sistemdeki gibi müşteri toner, sarf malzeme, işcilik ve yedek parça v.s. hiçbir şekilde ödeme yapmaz bu hizmetleri ücretsiz karşılanır.

 

Satınalma Sistemi

Fotokopi Makinesi satın alma sürecinde müşteri ister nakit ister kredi kartına 9 taksit imkanı ile satın alma işlemini gerçekleştirir. Cihazlarımız 2 yıl garantili olarak tarafınıza teslim edilir. Makinenin mülkü size ait olur. Satış sonrası ücretsiz destek sağlanır, Sarf malzeme alışı tarafımızdan sağlanırsa basit periyodik bakımlar ücretsiz yapılır. Satışını yapmış olduğumuz cihaza süresiz destek verilir.


Bir Cevap Yazın

Themetf